******* ********** **************** ************* ****** ******
******* ******* Hier Werbebanner Google Adsense ******* *******
******* ********** **************** ************* ****** ******
Lanovková databáze » Lanovky a vleky ve světě
1-SL Übungslift-Nasserein-Kinderpark
- Data
- Fotografie
- Videa lanovek a vleků
- Chronologie lanovek (vleků) na této trase
- Mapa světa
- Hlasování
- Komentáře
- Sources

| Všeobecně | |
|---|---|
| Místo | St. Anton am Arlberg |
| resort | Ski Arlberg |
| Region | Tyrolsko |
| Stát | |
| Název | Übungslift-Nasserein-Kinderpark |
| Typ | 1-SL |
| Výrobce | Doppelmayr |
| Rok výstavby | 2007 |
| Commissioning date | 2008 |
| Informace pro tělesně postižené |
|---|
| Bohužel nejsou dostupné žádné informace. |
| Zvláštnosti |
|---|
| official name: Übungslift-Nasserein-Kinderpark unofficial name: Hoppellift |
| geometric data | |
|---|---|
| Nadm. výška dolní stanice | 1315 m |
| Nadm. výška mezistanice | 1323 m |
| Nadm. výška horní stanice | ???? m |
| Vertical rise | ???? m |
| Route distance | 64 m |
| Vodorovná délka | ???? m |
| Průměrné stoupání | ???? % |
| Největší stoupání | ???? % |
| Počet podpěr | 1 Stk |
| Trackwidth drive | ?? m |
| Trackwidth line | ???? m |
| Trackwidth return | ?? m |
| Angle of wrap (drive wheel) | ?? ° |
| Drive altitude of site | ?? m |
| Max. přepravní kapacita | 600 Osob/hod |
| Travel time | 1 min |
| Driving speed line | ???? m/s |
| electrical data | |
|---|---|
| Electrical control | ?? |
| Remote control and telemonitoring system | ?? |
| Power control system | ?? |
| Number of drive | ?? Stk |
| Výkon pohonu (Rozjezd) | ???? kW |
| Výkon pohonu (Provoz) | ???? kW |
| Brzdový výkon | ???? kW |
| Continuous brake power | ?? kW |
| Poháněcí stanice | Dolní stanice |
| Druh pohonu | ?? |
| Traction of drive | ?? |
| cabins data | |
|---|---|
| Typ spínacího aparátu | ?? |
| Výrobce vozů | Doppelmayr |
| Model vozů | ?? |
| Kapacita jednoho vozu | 1 |
| Počet vozů | ???? Stk |
| rope data | |
|---|---|
| Rope manufacturer | ?? |
| Length of haul rope | ???? m |
| Total weight of haul rope | ???? t |
| Haul rope diameter | ???? mm |
| Nominal strength of haul rope | ?? N/mm² |
| Breaking strength of rope | ?? kN |
| Tensionstation haulrope | Horní stanice |
| Tension type | ?? |
| Tension way | ?? m |
| miscellaneous data | |
|---|---|
| Transport uphill | 100 % |
| Transport downhill | ?? % |
| Tažná větev | pravá |
| Construction costs | ?? |
| Currency (Construction costs) | ?? |
| Doba výstavby | 1 Měsíců |
| Seasontime | ❄ Zima |
| ?? | |
| Asset number (Trail map) | ?? |
Updates
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
1 Feb 2020
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
1335 visit(s) since 8 Apr 2013
Poslední návstěva 2 Apr 2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 16499
Místo-ID: 288
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/st_anton_am_arlberg/übungslift-nasserein-kinderpark --16499/datas
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
1 Feb 2020
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
1335 visit(s) since 8 Apr 2013
Poslední návstěva 2 Apr 2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 16499
Místo-ID: 288
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/st_anton_am_arlberg/übungslift-nasserein-kinderpark --16499/datas

Deutsch
English
Français
Italiano
Česky
Nederlands

