******* ********** **************** ************* ****** ******
******* ******* Hier Werbebanner Google Adsense ******* *******
******* ********** **************** ************* ****** ******
Lanovková databáze » Lanovky a vleky ve světě
10-MGD Kohlmaisgipfelbahn II
- Data
- Fotografie
- Videa lanovek a vleků
- Chronologie lanovek (vleků) na této trase
- Mapa světa
- Hlasování
- Komentáře
- Sources

Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
| Všeobecně | |
|---|---|
| Místo | Saalbach |
| resort | Ski Alpin Card |
| Region | Salcbursko |
| Stát | |
| Název | Kohlmaisgipfelbahn II |
| Typ | 10-MGD |
| Výrobce | Doppelmayr |
| Rok výstavby | 2018 |
| Commissioning date | 30 nov 2018 |
| Informace pro tělesně postižené |
|---|
| Bohužel nejsou dostupné žádné informace. |
| Zvláštnosti |
|---|
| Bohužel nejsou dostupné žádné informace. |
| geometric data | |
|---|---|
| Nadm. výška dolní stanice | 1390 m |
| Nadm. výška horní stanice | 1794 m |
| Vertical rise | 404 m |
| Route distance | 1176 m |
| Vodorovná délka | 1102 m |
| Průměrné stoupání | 36,65 % |
| Největší stoupání | ?? % |
| Počet podpěr | 7 Stk |
| Greatest spanwidth | 229 m |
| Max ground clearance | ?? m |
| Trackwidth drive | 6,3 m |
| Trackwidth line | 6,4 m |
| Trackwidth return | ?? m |
| Angle of wrap (drive wheel) | ?? ° |
| Drive altitude of site | 1390 m |
| Max. přepravní kapacita | 3200 Osob/hod |
| Travel time | 4,39 min |
| Driving speed line | 6 m/s |
| Driving speed station | 0,35 m/s |
| electrical data | |
|---|---|
| Electrical control | ?? |
| Remote control and telemonitoring system | ?? |
| Power control system | ?? |
| Number of drive | 1 Stk |
| Výkon pohonu (Rozjezd) | 603 kW |
| Výkon pohonu (Provoz) | 513 kW |
| Brzdový výkon | ?? kW |
| Continuous brake power | ?? kW |
| Poháněcí stanice | Dolní stanice |
| Druh pohonu | elektrický |
| Traction of drive | direct drive |
| Emergency drive | dieselový |
| Traction of emergency drive | hydrostatic |
| cabins data | |
|---|---|
| Typ spínacího aparátu | ?? |
| Výrobce vozů | CWA |
| Model vozů | ?? |
| sídlo | ?? |
| Seat heater | ?? |
| Heater | Nee |
| klimatizace | Nee |
| Kapacita jednoho vozu | 10 |
| Počet vozů | 95 Stk |
| Vzdálenost vozů | 67,5 m |
| Časový interval vozů | 11,25 s |
| Druh garážování | ?? |
| Umístění garážování | ?? |
| Směr garážování | ?? |
| Loading direction | ?? |
| rope data | |
|---|---|
| Rope manufacturer | ?? |
| Length of haul rope | 2425 m |
| Total weight of haul rope | ?? t |
| Haul rope diameter | 52 mm |
| Nominal strength of haul rope | 2060 N/mm² |
| Breaking strength of rope | 2307 kN |
| Tensionstation haulrope | Dolní stanice |
| Tension type | Hydraulicky (regulovateln |
| Tension way | ?? m |
| miscellaneous data | |
|---|---|
| Transport uphill | 100 % |
| Transport downhill | ?? % |
| Tažná větev | levá |
| Construction costs | ?? |
| Currency (Construction costs) | ?? |
| Doba výstavby | ?? Měsíců |
| Seasontime | ❄ ☀ celoročně |
| Záchranná dráha | Nee |
| Integrated rescue system | ?? |
| Rope position control | ?? |
| ?? | |
| Asset number (Trail map) | ?? |
Updates
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
16 feb 2019
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
52 visit(s) since 27 mrt 2025
Poslední návstěva 22 mrt 2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 18754
Místo-ID: 295
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/saalbach/kohlmaisgipfelbahn ii--18754/datas
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
16 feb 2019
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
52 visit(s) since 27 mrt 2025
Poslední návstěva 22 mrt 2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 18754
Místo-ID: 295
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/saalbach/kohlmaisgipfelbahn ii--18754/datas

Deutsch
English
Français
Italiano
Česky
Nederlands

