******* ********** **************** ************* ****** ******
******* ******* Hier Werbebanner Google Adsense ******* *******
******* ********** **************** ************* ****** ******
Lanovková databáze » Lanovky a vleky ve světě
6-CLD/B Gamsleiten 1
- Data
- Fotografie
- Videa lanovek a vleků
- Chronologie lanovek (vleků) na této trase
- Mapa světa
- Hlasování
- Komentáře
- Sources



| Všeobecně | |
|---|---|
| Místo | Obertauern |
| resort | ?? |
| Region | Salcbursko |
| Stát | |
| Název | Gamsleiten 1 |
| Typ | 6-CLD/B |
| Výrobce | Doppelmayr |
| Rok výstavby | 2004 |
| Commissioning date | 2004 |
| Informace pro tělesně postižené |
|---|
| Bohužel nejsou dostupné žádné informace. |
| Zvláštnosti |
|---|
| Bohužel nejsou dostupné žádné informace. |
| geometric data | |
|---|---|
| Nadm. výška dolní stanice | 1740 m |
| Nadm. výška horní stanice | 1984 m |
| Vertical rise | 244 m |
| Route distance | 650 m |
| Vodorovná délka | ?? m |
| Průměrné stoupání | ?? % |
| Největší stoupání | ?? % |
| Počet podpěr | 10 Stk |
| Greatest spanwidth | ?? m |
| Max ground clearance | ?? m |
| Trackwidth drive | ?? m |
| Trackwidth line | 6,1 m |
| Trackwidth return | ?? m |
| Angle of wrap (drive wheel) | ?? ° |
| Drive altitude of site | ?? m |
| Max. přepravní kapacita | 2400 Osob/hod |
| Travel time | 4 min |
| Driving speed line | 5,0 m/s |
| Driving speed station | ?? m/s |
| electrical data | |
|---|---|
| Electrical control | ?? |
| Remote control and telemonitoring system | ?? |
| Power control system | ?? |
| Number of drive | ?? Stk |
| Výkon pohonu (Rozjezd) | ?? kW |
| Výkon pohonu (Provoz) | 382 kW |
| Brzdový výkon | ?? kW |
| Continuous brake power | ?? kW |
| Poháněcí stanice | Horní stanice |
| Druh pohonu | ?? |
| Traction of drive | ?? |
| Emergency drive | ?? |
| Traction of emergency drive | ?? |
| cabins data | |
|---|---|
| Typ spínacího aparátu | DT 108 |
| Výrobce vozů | Doppelmayr |
| Model vozů | 6E98/B |
| Bubble colour | ?? |
| sídlo | Kůže |
| Seat heater | Nee |
| Kapacita jednoho vozu | 6 |
| Počet vozů | 35 Stk |
| Vzdálenost vozů | ?? m |
| Časový interval vozů | ? s |
| Druh garážování | Nadpodlažní |
| Umístění garážování | horní stanice |
| Směr garážování | ?? |
| Loading direction | ?? |
| rope data | |
|---|---|
| Rope manufacturer | ?? |
| Length of haul rope | ?? m |
| Total weight of haul rope | ?? t |
| Haul rope diameter | 43 mm |
| Nominal strength of haul rope | ?? N/mm² |
| Breaking strength of rope | ?? kN |
| Tensionstation haulrope | Dolní stanice |
| Tension type | Hydraulicky (regulovateln |
| Tension way | ?? m |
| miscellaneous data | |
|---|---|
| Transport uphill | 100 % |
| Transport downhill | ?? % |
| Tažná větev | pravá |
| Construction costs | ?? |
| Currency (Construction costs) | ?? |
| Doba výstavby | ?? Měsíců |
| Seasontime | ?? |
| Situation of entrance | 90° |
| Situation of exit | Paralelní |
| Nástupní pás | Ano |
| Záchranná dráha | ?? |
| Integrated rescue system | ?? |
| Rope position control | ?? |
| ?? | |
| Asset number (Trail map) | ?? |
Updates
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
13 okt 2018
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
4282 visit(s) since 21 jun 2004
Poslední návstěva 22 mrt 2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 4581
Místo-ID: 81
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/obertauern/gamsleiten 1--4581/datas
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
13 okt 2018
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
4282 visit(s) since 21 jun 2004
Poslední návstěva 22 mrt 2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 4581
Místo-ID: 81
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/obertauern/gamsleiten 1--4581/datas

Deutsch
English
Français
Italiano
Česky
Nederlands

