******* ********** **************** ************* ****** ******
******* ******* Hier Werbebanner Google Adsense ******* *******
******* ********** **************** ************* ****** ******
Lanovková databáze » Lanovky a vleky ve světě
60-AT Nebelhornbahn II
- Data
- Fotografie
- Videa lanovek a vleků
- Chronologie lanovek (vleků) na této trase
- Mapa světa
- Hlasování
- Komentáře
- Sources



Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
| Všeobecně | |
|---|---|
| Místo | Oberstdorf |
| resort | Nebelhorn |
| Region | Bavorsko |
| Stát | |
| Název | Nebelhornbahn II |
| Typ | 60-AT |
| Výrobce | Hölzl |
| Rok výstavby | 1977 |
| Commissioning date | May 8, 1977 |
| Informace pro tělesně postižené |
|---|
| Bohužel nejsou dostupné žádné informace. |
| Zvláštnosti |
|---|
| nothing |
| geometric data | |
|---|---|
| Nadm. výška dolní stanice | 1280 m |
| Nadm. výška mezistanice | ?? m |
| Nadm. výška horní stanice | 1932 m |
| Vertical rise | 652 m |
| Route distance | 2617,11 m |
| Vodorovná délka | 2530,56 m |
| Průměrné stoupání | 26 % |
| Největší stoupání | ?? % |
| Počet podpěr | 3 Stk |
| Greatest spanwidth | ?? m |
| Max ground clearance | ?? m |
| Trackwidth drive | 7,0 m |
| Trackwidth line | 10 m |
| Trackwidth return | 6,8 m |
| Angle of wrap (drive wheel) | ?? ° |
| Drive altitude of site | ?? m |
| Max. přepravní kapacita | 620 Osob/hod |
| Travel time | ?? min |
| Driving speed line | 12,0 m/s |
| Speed on towers | 8,0 m/s |
| electrical data | |
|---|---|
| Electrical control | Doppelmayr |
| Remote control and telemonitoring system | ?? |
| Power control system | ?? |
| Number of drive | 1 Stk |
| Výkon pohonu (Rozjezd) | ?? kW |
| Výkon pohonu (Provoz) | 360 kW |
| Brzdový výkon | ?? kW |
| Continuous brake power | ?? kW |
| Poháněcí stanice | Horní stanice |
| Druh pohonu | elektrický |
| Traction of drive | electromechanical |
| Emergency drive | ?? |
| Traction of emergency drive | ?? |
| cabins data | |
|---|---|
| Typ spínacího aparátu | ?? |
| Výrobce vozů | Zarges |
| Model vozů | ?? |
| Heater | ?? |
| klimatizace | ?? |
| Kapacita jednoho vozu | 60 |
| Počet vozů | 2 Stk |
| Carriage Operator | ?? |
| rope data | |
|---|---|
| Rope manufacturer | ?? |
| Length of carrying rope | ?? m |
| Length of traction rope | ?? m |
| Length of counter-rope | ?? m |
| Total weight of carrying rope | ?? t |
| Total weight of traction rope | ?? t |
| Total weight of counter-rope | ?? t |
| Carrying rope diameter | 55 mm |
| Traction rope diameter | 28 mm |
| Counter-rope diameter | 24 mm |
| Nominal strength of carrying rope | ?? N/mm² |
| Nominal strength of traction rope | ?? N/mm² |
| Nominal strength of counter-rope | ?? N/mm² |
| Breaking strength of carrying rope | ?? kN |
| Breaking strength of traction rope | ?? kN |
| Breaking strength of counter-rope | ?? kN |
| Tensionstation carryingrope | Dolní stanice |
| Tensionstation tractionrope | Dolní stanice |
| Tension type | Závaží |
| Tension way | ?? m |
| miscellaneous data | |
|---|---|
| Transport uphill | 100 % |
| Transport downhill | 100 % |
| Construction costs | ?? |
| Currency (Construction costs) | ?? |
| Doba výstavby | ?? Měsíců |
| Seasontime | ❄ ☀ celoročně |
| Carrying rope brake | Ano |
| Moving platform | Nee |
| Záchranná dráha | Ano |
| Integrated rescue system | Nee |
| ?? | |
| Asset number (Trail map) | ?? |
Updates
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Dec 4, 2015
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
4048 visit(s) since Sep 15, 2003
Poslední návstěva Mar 23, 2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 2734
Místo-ID: 152
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/oberstdorf/nebelhornbahn ii--2734/datas
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Dec 4, 2015
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
4048 visit(s) since Sep 15, 2003
Poslední návstěva Mar 23, 2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 2734
Místo-ID: 152
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/oberstdorf/nebelhornbahn ii--2734/datas

Deutsch
English
Français
Italiano
Česky
Nederlands

