******* ********** **************** ************* ****** ******
******* ******* Hier Werbebanner Google Adsense ******* *******
******* ********** **************** ************* ****** ******
Lanovková databáze » Lanovky a vleky ve světě
4-CLD/B Schlegelkopfbahn I
- Data
- Fotografie
- Videa lanovek a vleků
- Chronologie lanovek (vleků) na této trase
- Mapa světa
- Hlasování
- Komentáře
- Sources

Valley station


Line
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
| Všeobecně | |
|---|---|
| Místo | Lech |
| resort | Ski Arlberg |
| Region | Vorarlbersko |
| Stát | |
| Název | Schlegelkopfbahn I |
| Typ | 4-CLD/B |
| Výrobce | Girak |
| Rok výstavby | 1990 |
| Commissioning date | Dec 1, 1990 |
| Informace pro tělesně postižené |
|---|
| Bohužel nejsou dostupné žádné informace. |
| Zvláštnosti |
|---|
| Bohužel nejsou dostupné žádné informace. |
| geometric data | |
|---|---|
| Nadm. výška dolní stanice | 1441 m |
| Nadm. výška horní stanice | 1808 m |
| Vertical rise | 367 m |
| Route distance | 1298 m |
| Vodorovná délka | ?? m |
| Průměrné stoupání | 29,60 % |
| Největší stoupání | 63,90 % |
| Počet podpěr | 13 Stk |
| Greatest spanwidth | ?? m |
| Max ground clearance | ?? m |
| Trackwidth drive | ?? m |
| Trackwidth line | ?? m |
| Trackwidth return | ?? m |
| Angle of wrap (drive wheel) | ?? ° |
| Drive altitude of site | ?? m |
| Max. přepravní kapacita | 2400 Osob/hod |
| Travel time | 5 min |
| Driving speed line | 4,5 m/s |
| Driving speed station | ?? m/s |
| electrical data | |
|---|---|
| Electrical control | ?? |
| Remote control and telemonitoring system | ?? |
| Power control system | ?? |
| Number of drive | ?? Stk |
| Výkon pohonu (Rozjezd) | ?? kW |
| Výkon pohonu (Provoz) | ?? kW |
| Brzdový výkon | ?? kW |
| Continuous brake power | ?? kW |
| Poháněcí stanice | Dolní stanice |
| Druh pohonu | elektrický |
| Traction of drive | electromechanical |
| Emergency drive | ?? |
| Traction of emergency drive | ?? |
| cabins data | |
|---|---|
| Typ spínacího aparátu | ?? |
| Výrobce vozů | Girak |
| Model vozů | ?? |
| Bubble colour | neutrální |
| sídlo | Kůže |
| Seat heater | Ano |
| Kapacita jednoho vozu | 4 |
| Počet vozů | 105 Stk |
| Vzdálenost vozů | 27 m |
| Časový interval vozů | ?? s |
| Druh garážování | ?? |
| Umístění garážování | ?? |
| Směr garážování | ?? |
| Loading direction | ?? |
| rope data | |
|---|---|
| Rope manufacturer | ?? |
| Length of haul rope | ?? m |
| Total weight of haul rope | ?? t |
| Haul rope diameter | ?? mm |
| Nominal strength of haul rope | ?? N/mm² |
| Breaking strength of rope | ?? kN |
| Tensionstation haulrope | Horní stanice |
| Tension type | ?? |
| Tension way | ?? m |
| miscellaneous data | |
|---|---|
| Transport uphill | 100 % |
| Transport downhill | ?? % |
| Tažná větev | pravá |
| Construction costs | ?? ATS |
| Currency (Construction costs) | ?? |
| Doba výstavby | ?? Měsíců |
| Seasontime | ❄ Zima |
| Situation of entrance | ?? |
| Situation of exit | ?? |
| Nástupní pás | ?? |
| Záchranná dráha | Nee |
| Integrated rescue system | ?? |
| Rope position control | ?? |
| ?? | |
| Asset number (Trail map) | ?? |
Updates
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Jun 9, 2020
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
4674 visit(s) since Jan 17, 2003
Poslední návstěva Mar 23, 2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 2016
Místo-ID: 342
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/lech/schlegelkopfbahn i--2016/datas
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Jun 9, 2020
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
4674 visit(s) since Jan 17, 2003
Poslední návstěva Mar 23, 2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 2016
Místo-ID: 342
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/lech/schlegelkopfbahn i--2016/datas

Deutsch
English
Français
Italiano
Česky
Nederlands

