******* ********** **************** ************* ****** ******
******* ******* Hier Werbebanner Google Adsense ******* *******
******* ********** **************** ************* ****** ******
Lanovková databáze » Lanovky a vleky ve světě
10-MGD 12er Express
- Data
- Fotografie
- Videa lanovek a vleků
- Chronologie lanovek (vleků) na této trase
- Mapa světa
- Hlasování
- Komentáře
- Sources

Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
| Všeobecně | |
|---|---|
| Místo | Hinterglemm |
| resort | Ski Alpin Card |
| Region | Salcbursko |
| Stát | |
| Název | 12er Express |
| Typ | 10-MGD |
| Výrobce | Doppelmayr |
| Rok výstavby | 2016 |
| Commissioning date | 18.12.2016 |
| Informace pro tělesně postižené |
|---|
| Bohužel nejsou dostupné žádné informace. |
| Zvláštnosti |
|---|
| Shortest detachable gondola worldwide |
| geometric data | |
|---|---|
| Nadm. výška dolní stanice | 1073 m |
| Nadm. výška horní stanice | 1100 m |
| Vertical rise | 27 m |
| Route distance | 236 m |
| Vodorovná délka | ?? m |
| Průměrné stoupání | ?? % |
| Největší stoupání | ?? % |
| Počet podpěr | 3 Stk |
| Greatest spanwidth | ?? m |
| Max ground clearance | ?? m |
| Trackwidth drive | ?? m |
| Trackwidth line | 6,40 m |
| Trackwidth return | ?? m |
| Angle of wrap (drive wheel) | ?? ° |
| Drive altitude of site | ?? m |
| Max. přepravní kapacita | 2400 Osob/hod |
| Travel time | 1 min |
| Driving speed line | 4 m/s |
| Driving speed station | ?? m/s |
| electrical data | |
|---|---|
| Electrical control | ?? |
| Remote control and telemonitoring system | ?? |
| Power control system | ?? |
| Number of drive | ?? Stk |
| Výkon pohonu (Rozjezd) | ?? kW |
| Výkon pohonu (Provoz) | ?? kW |
| Brzdový výkon | ?? kW |
| Continuous brake power | ?? kW |
| Poháněcí stanice | ?? |
| Druh pohonu | ?? |
| Traction of drive | ?? |
| Emergency drive | ?? |
| Traction of emergency drive | ?? |
| cabins data | |
|---|---|
| Typ spínacího aparátu | ?? |
| Výrobce vozů | CWA |
| Model vozů | Omega IV-10 SI D |
| sídlo | Kůže |
| Seat heater | ?? |
| Heater | ?? |
| klimatizace | ?? |
| Kapacita jednoho vozu | 10 |
| Počet vozů | 15 Stk |
| Vzdálenost vozů | ?? m |
| Časový interval vozů | ?? s |
| Druh garážování | Staniční oblouk |
| Umístění garážování | dolní a horní stanice |
| Směr garážování | ?? |
| Loading direction | ?? |
| rope data | |
|---|---|
| Rope manufacturer | Fatzer |
| Length of haul rope | ?? m |
| Total weight of haul rope | ?? t |
| Haul rope diameter | 48 mm |
| Nominal strength of haul rope | ?? N/mm² |
| Breaking strength of rope | ?? kN |
| Tensionstation haulrope | ?? |
| Tension type | ?? |
| Tension way | ?? m |
| miscellaneous data | |
|---|---|
| Transport uphill | 100 % |
| Transport downhill | 100 % |
| Tažná větev | ?? |
| Construction costs | ?? |
| Currency (Construction costs) | ?? |
| Doba výstavby | ?? Měsíců |
| Seasontime | ❄ Zima |
| Záchranná dráha | ?? |
| Integrated rescue system | ?? |
| Rope position control | ?? |
| ?? | |
| Asset number (Trail map) | ?? |
Updates
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
15.05.2020
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
53 visit(s) since 10.03.2025
Poslední návstěva 26.03.2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 18379
Místo-ID: 343
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/hinterglemm/12er express--18379/datas
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
15.05.2020
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
53 visit(s) since 10.03.2025
Poslední návstěva 26.03.2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 18379
Místo-ID: 343
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/hinterglemm/12er express--18379/datas

Deutsch
English
Français
Italiano
Česky
Nederlands

