******* ********** **************** ************* ****** ******
******* ******* Hier Werbebanner Google Adsense ******* *******
******* ********** **************** ************* ****** ******
Lanovková databáze » Lanovky a vleky ve světě
8-MGD Hauser Kaibling
- Data
- Fotografie
- Videa lanovek a vleků
- Chronologie lanovek (vleků) na této trase
- Mapa světa
- Hlasování
- Komentáře
- Sources



Mountain Station
| Všeobecně | |
|---|---|
| Místo | Haus im Ennstal |
| resort | ?? |
| Region | Štýrsko |
| Stát | |
| Název | Hauser Kaibling |
| Typ | 8-MGD |
| Výrobce | Doppelmayr |
| Rok výstavby | 2000 |
| Commissioning date | ?? |
| Informace pro tělesně postižené |
|---|
| Level walk in |
| Zvláštnosti |
|---|
| nothing |
| geometric data | |
|---|---|
| Nadm. výška dolní stanice | 729 m |
| Nadm. výška horní stanice | 1424 m |
| Vertical rise | 695 m |
| Route distance | 2519 m |
| Vodorovná délka | ?? m |
| Průměrné stoupání | 28,72 % |
| Největší stoupání | 53,40 % |
| Počet podpěr | 14 Stk |
| Greatest spanwidth | ?? m |
| Max ground clearance | ?? m |
| Trackwidth drive | ?? m |
| Trackwidth line | 5,5 m |
| Trackwidth return | ?? m |
| Angle of wrap (drive wheel) | ?? ° |
| Drive altitude of site | ?? m |
| Max. přepravní kapacita | 2395 Osob/hod |
| Travel time | 8 min |
| Driving speed line | 6,0 m/s |
| Driving speed station | ?? m/s |
| electrical data | |
|---|---|
| Electrical control | Elin |
| Remote control and telemonitoring system | ?? |
| Power control system | ?? |
| Number of drive | ?? Stk |
| Výkon pohonu (Rozjezd) | 1045 kW |
| Výkon pohonu (Provoz) | 830 kW |
| Brzdový výkon | ?? kW |
| Continuous brake power | ?? kW |
| Poháněcí stanice | Horní stanice |
| Druh pohonu | ?? |
| Traction of drive | ?? |
| Emergency drive | ?? |
| Traction of emergency drive | ?? |
| cabins data | |
|---|---|
| Typ spínacího aparátu | DT 108 |
| Výrobce vozů | Swoboda |
| Model vozů | ULTRA 8 S |
| sídlo | Koberec |
| Seat heater | Nee |
| Heater | Nee |
| klimatizace | Nee |
| Kapacita jednoho vozu | 8 |
| Počet vozů | 79 Stk |
| Vzdálenost vozů | 72,15 m |
| Časový interval vozů | 12,02 s |
| Druh garážování | Nadpodlažní |
| Umístění garážování | dolní stanice |
| Směr garážování | ?? |
| Loading direction | ?? |
| rope data | |
|---|---|
| Rope manufacturer | Austria Draht |
| Length of haul rope | ?? m |
| Total weight of haul rope | ?? t |
| Haul rope diameter | 45 mm |
| Nominal strength of haul rope | ?? N/mm² |
| Breaking strength of rope | ?? kN |
| Tensionstation haulrope | Dolní stanice |
| Tension type | Hydraulicky (regulovateln |
| Tension way | ?? m |
| miscellaneous data | |
|---|---|
| Transport uphill | 100 % |
| Transport downhill | 100 % |
| Tažná větev | pravá |
| Construction costs | ?? |
| Currency (Construction costs) | ?? |
| Doba výstavby | 6 Měsíců |
| Seasontime | ❄ ☀ celoročně |
| Záchranná dráha | ?? |
| Integrated rescue system | ?? |
| Rope position control | ?? |
| ?? | |
| Asset number (Trail map) | ?? |
Updates
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
23 nov. 2019
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
6725 visit(s) since 3 déc. 2002
Poslední návstěva 28 mars 2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 446
Místo-ID: 8
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/haus_im_ennstal/hauser kaibling--446/datas
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
23 nov. 2019
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
6725 visit(s) since 3 déc. 2002
Poslední návstěva 28 mars 2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 446
Místo-ID: 8
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/haus_im_ennstal/hauser kaibling--446/datas

Deutsch
English
Français
Italiano
Česky
Nederlands

