******* ********** **************** ************* ****** ******
******* ******* Hier Werbebanner Google Adsense ******* *******
******* ********** **************** ************* ****** ******
Lanovková databáze » Lanovky a vleky ve světě
8-AT Forschungsbahn Schneefernerhaus
- Data
- Fotografie
- Videa lanovek a vleků
- Chronologie lanovek (vleků) na této trase
- Mapa světa
- Hlasování
- Komentáře
- Sources

| Všeobecně | |
|---|---|
| Místo | Garmisch-Partenkirchen |
| resort | Zugspitze |
| Region | Bavorsko |
| Stát | |
| Název | Forschungsbahn Schneefernerhaus |
| Typ | 8-AT |
| Výrobce | Steurer |
| Rok výstavby | 2009 |
| Commissioning date | ?? |
| Informace pro tělesně postižené |
|---|
| Bohužel nejsou dostupné žádné informace. |
| Zvláštnosti |
|---|
| Maximum height over ground 57m, ropeway used for the transfer to the research station "Schneefernerhaus", not public but administrated by "Bayerische Zugspitzbahn", upwards folding benches for freight transport, single-track |
| geometric data | |
|---|---|
| Nadm. výška dolní stanice | 2586 m |
| Nadm. výška mezistanice | ?? m |
| Nadm. výška horní stanice | 2650 m |
| Vertical rise | 64 m |
| Route distance | 326 m |
| Vodorovná délka | ?? m |
| Průměrné stoupání | ?? % |
| Největší stoupání | ?? % |
| Počet podpěr | ?? Stk |
| Greatest spanwidth | ?? m |
| Max ground clearance | ?? m |
| Trackwidth drive | ?? m |
| Trackwidth line | ?? m |
| Trackwidth return | ?? m |
| Angle of wrap (drive wheel) | ?? ° |
| Drive altitude of site | ?? m |
| Max. přepravní kapacita | ?? Osob/hod |
| Travel time | ?? min |
| Driving speed line | 4 m/s |
| Speed on towers | ?? m/s |
| electrical data | |
|---|---|
| Electrical control | ?? |
| Remote control and telemonitoring system | ?? |
| Power control system | ?? |
| Number of drive | ?? Stk |
| Výkon pohonu (Rozjezd) | ?? kW |
| Výkon pohonu (Provoz) | ?? kW |
| Brzdový výkon | ?? kW |
| Continuous brake power | ?? kW |
| Poháněcí stanice | ?? |
| Druh pohonu | ?? |
| Traction of drive | ?? |
| Emergency drive | ?? |
| Traction of emergency drive | ?? |
| cabins data | |
|---|---|
| Typ spínacího aparátu | ?? |
| Výrobce vozů | CWA |
| Model vozů | OMEGA IV-8 |
| Heater | Nee |
| klimatizace | Nee |
| Kapacita jednoho vozu | 8 |
| Počet vozů | 1 Stk |
| Carriage Operator | Ano |
| rope data | |
|---|---|
| Rope manufacturer | ?? |
| Length of carrying rope | ?? m |
| Length of traction rope | ?? m |
| Length of counter-rope | ?? m |
| Total weight of carrying rope | ?? t |
| Total weight of traction rope | ?? t |
| Total weight of counter-rope | ?? t |
| Carrying rope diameter | ?? mm |
| Traction rope diameter | ?? mm |
| Counter-rope diameter | ?? mm |
| Nominal strength of carrying rope | ?? N/mm² |
| Nominal strength of traction rope | ?? N/mm² |
| Nominal strength of counter-rope | ?? N/mm² |
| Breaking strength of carrying rope | ?? kN |
| Breaking strength of traction rope | ?? kN |
| Breaking strength of counter-rope | ?? kN |
| Tensionstation carryingrope | ?? |
| Tensionstation tractionrope | ?? |
| Tension type | ?? |
| Tension way | ?? m |
| miscellaneous data | |
|---|---|
| Transport uphill | 100 % |
| Transport downhill | 100 % |
| Construction costs | ?? |
| Currency (Construction costs) | ?? |
| Doba výstavby | ?? Měsíců |
| Seasontime | ❄ ☀ celoročně |
| Carrying rope brake | ?? |
| Moving platform | Nee |
| Záchranná dráha | ?? |
| Integrated rescue system | ?? |
| ?? | |
| Asset number (Trail map) | ?? |
Updates
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Jun 21, 2017
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
1548 visit(s) since Jun 26, 2014
Poslední návstěva Mar 23, 2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 17339
Místo-ID: 157
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/garmisch-partenkirchen/forschungsbahn schneefernerhaus--17339/datas
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Jun 21, 2017
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
1548 visit(s) since Jun 26, 2014
Poslední návstěva Mar 23, 2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 17339
Místo-ID: 157
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/garmisch-partenkirchen/forschungsbahn schneefernerhaus--17339/datas

Deutsch
English
Français
Italiano
Česky
Nederlands

