******* ********** **************** ************* ****** ******
******* ******* Hier Werbebanner Google Adsense ******* *******
******* ********** **************** ************* ****** ******
Lanovková databáze » Lanovky a vleky ve světě
2-SL Rückbringer
- Data
- Fotografie
- Videa lanovek a vleků
- Chronologie lanovek (vleků) na této trase
- Mapa světa
- Hlasování
- Komentáře
- Sources

Valley station

Line

Mountain station
| Všeobecně | |
|---|---|
| Místo | Galtuer |
| resort | Snow Card Tirol |
| Region | Tyrolsko |
| Stát | |
| Název | Rückbringer |
| Typ | 2-SL |
| Výrobce | Doppelmayr |
| Rok výstavby | 1983 |
| Commissioning date | ?? |
| Informace pro tělesně postižené |
|---|
| Bohužel nejsou dostupné žádné informace. |
| Zvláštnosti |
|---|
| Bohužel nejsou dostupné žádné informace. |
| geometric data | |
|---|---|
| Nadm. výška dolní stanice | 2077 m |
| Nadm. výška horní stanice | 2150 m |
| Vertical rise | 73 m |
| Route distance | 415 m |
| Vodorovná délka | ?? m |
| Průměrné stoupání | ?? % |
| Největší stoupání | ?? % |
| Počet podpěr | 5 Stk |
| Trackwidth drive | ?? m |
| Trackwidth line | ?? m |
| Trackwidth return | ?? m |
| Angle of wrap (drive wheel) | ?? ° |
| Drive altitude of site | ?? m |
| Max. přepravní kapacita | 1422 Osob/hod |
| Travel time | 3 min |
| Driving speed line | ?? m/s |
| electrical data | |
|---|---|
| Electrical control | ?? |
| Remote control and telemonitoring system | ?? |
| Power control system | ?? |
| Number of drive | ?? Stk |
| Výkon pohonu (Rozjezd) | ?? kW |
| Výkon pohonu (Provoz) | ?? kW |
| Brzdový výkon | ?? kW |
| Continuous brake power | ?? kW |
| Poháněcí stanice | Dolní stanice |
| Druh pohonu | ?? |
| Traction of drive | ?? |
| cabins data | |
|---|---|
| Typ spínacího aparátu | ?? |
| Výrobce vozů | Doppelmayr |
| Model vozů | ?? |
| Kapacita jednoho vozu | 2 |
| Počet vozů | ?? Stk |
| rope data | |
|---|---|
| Rope manufacturer | ?? |
| Length of haul rope | 846 m |
| Total weight of haul rope | ?? t |
| Haul rope diameter | ?? mm |
| Nominal strength of haul rope | ?? N/mm² |
| Breaking strength of rope | ?? kN |
| Tensionstation haulrope | Horní stanice |
| Tension type | Závaží |
| Tension way | ?? m |
| miscellaneous data | |
|---|---|
| Transport uphill | 100 % |
| Transport downhill | ?? % |
| Tažná větev | levá |
| Construction costs | ?? ATS |
| Currency (Construction costs) | ?? |
| Doba výstavby | ?? Měsíců |
| Seasontime | ❄ Zima |
| ?? | |
| Asset number (Trail map) | ?? |
Updates
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Mar 3, 2020
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
3000 visit(s) since Jul 26, 2005
Poslední návstěva Apr 1, 2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 2406
Místo-ID: 28
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/galtuer/rückbringer--2406/datas
Data:
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Mar 3, 2020
Fotografie: ??
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Deprecated: locale_accept_from_http(): Passing null to parameter #1 ($header) of type string is deprecated in /www/htdocs/w00bac1b/LiftWorld/Format/DateAndTime.php on line 57
Statistika lanovek a vleků
3000 visit(s) since Jul 26, 2005
Poslední návstěva Apr 1, 2026
LIFT-WORLD IDs
Lift-ID: 2406
Místo-ID: 28
https://www.seilbahntechnik.net/cs/lifts/place/galtuer/rückbringer--2406/datas

Deutsch
English
Français
Italiano
Česky
Nederlands

